Raport 16/2016 - Zawarcie umowy w zakresie usług IT

Reading time: < 1 min.
Tomasz Jurgielewicz

Raport: 16/2016

Tytuł:

Zawarcie umowy w zakresie usług IT

Treść Raportu bieżącego:

Zarząd spółki SAPpeers.com S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) informuje, iż w dniu 24 czerwca 2016 r. Spółka powzięła informację o podpisaniu przez drugą Stronę - firmę Brainbridge Holding BVBA z siedzibą w Antwerpii (Belgia, „Zleceniodawca”) umowy o świadczenie usług w zakresie realizacji projektów informatycznych w firmie Sibelga z siedzibą w Brukseli (Belgia) będącej kolejnym przedstawicielem szeroko pojętego sektora energetycznego w gronie klientów Spółki. Zawarcie umowy jest wynikiem realizowanej strategii Spółki dostarczania usług odbiorcom z poza Polski. Wynagrodzenie za realizację usług będzie określane indywidualnie w zależności od warunków każdorazowego projektu IT wskazywanego przez Zleceniodawcę. Szacowana przez Spółkę wartość świadczonych usług ze Zleceniodawcą może wynieść ok. 0,3 mln zł w roku 2016. Ponadto, ustalono już wstępną wartość usług w roku 2017 na 0,6 mln zł. Niezależnie od złożonych już zamówień Strony umowy planują jej dalsze rozszerzenie co przełożyć się powinno na dodatkowe zlecenia dla Spółki. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Pozostałe postanowienia umowy nie odbiegają od zwyczajowo przyjętych w tego typu umowach. Umowa została uznana przez Spółkę za istotną, gdyż jej realizacja związana jest bezpośrednio ze strategią Emitenta i dalszym jego rozwojem i będzie mieć wpływ na przyszłą sytuację majątkową, finansową i gospodarczą.

Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sytemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:

Marek Kapeliński - Członek Zarządu
Łukasz Wasilewski - Członek Zarządu

Jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy, podziel się nim proszę.
Pozwoli nam to dotrzeć do nowych osób. Z góry dziękujemy!

Zadbamy o cyfrową transformację Twojego biznesu

Chcesz zabezpieczyć swój biznes przed cyberatakami? A może planujesz cyfrową transformację lub poszukujesz specjalistów IT do projektu? Chętnie pomożemy. Jesteśmy tu dla Ciebie. Porozmawiajmy o profesjonalnych usługach IT dla Twojej firmy.
Skontaktuj się z nami
Darmowy e-book

Wszystko, co musisz wiedzieć
o migracji z SAP ERP na SAP S/4HANA

Nasz zespół ekspertów przygotował dla Ciebie
e-poradnik, dzięki któremu zrobisz to łatwo, bezboleśnie i bez szkody dla bezpieczeństwa
Twojej firmy.

To praktyczna wiedza podana w przystępnym
języku - zupełnie za darmo.
Pobierz darmowego e-booka
Address Information
ul. Tęczowa 3 , 60-275 Poznań
NIP: 5213683072
REGON: 360098885
Visit our Social Media:
Lukardi 2021. All Rights Reserved. 
Made with