Raport 9/2021 – Informacja udzielona akcjonariuszowi poza walnym zgromadzeniem

Reading time: < 1 min.
Tomasz Jurgielewicz

Raport: 9/2021

Tytuł:

Informacja udzielona akcjonariuszowi poza walnym zgromadzeniem

Zarząd spółki Lukardi S.A. z siedzibą w Poznaniu („Spółka”) informuje, iż w dniu 16 maja 2021 r. wpłynął do Spółki od akcjonariusza, w trybie art. 428 §6 Ustawy z dnia 15 września 2000 r. - Kodeks spółek handlowych, wniosek o udzielenie informacji dotyczącej Spółki. Mając na uwadze istotę poruszonej kwestii Zarząd postanowił się do niej odnieść.

Pytanie:

Jestem akcjonariuszką Lukardi S.A. i w związku z tym proszę o informację w sprawie komunikatu nr 27/2020 "Podpisanie listu intencyjnego ze strategicznym partnerem z branży."

W informacji czytam, że "Intencją obu stron jest rozstrzygnięcie i ustalenie zasad współpracy do końca bieżącego roku" tj. 2020. Mamy maj 2021, więc nasuwa się zapytanie, czy temat jest przez spółkę kontynuowany? Żadnego espi po 17.11.2020 w tej sprawie nie znalazłam.

Udzielona odpowiedź:

Z uwagi na złożoność procesu oraz skalę potencjalnego zaangażowania partnerów w prowadzenie wspólnych przedsięwzięć biznesowych negocjacje dotyczące warunków współpracy są prowadzone nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. W trosce o jakość ustaleń konieczne jest sekwencyjne angażowanie specjalistów i ekspertów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Intencją stron jest zakończenie rozmów i ustalenie zasad współpracy do końca maja bieżącego roku. O kolejnych działaniach i ewentualnym podpisaniu umowy inwestycyjnej Emitent będzie informował w kolejnych raportach.

Podstawa prawna:

§ 4 ust. 2 pkt 12 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:

Krzysztof Luty – Prezes Zarządu

Jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy, podziel się nim proszę.
Pozwoli nam to dotrzeć do nowych osób. Z góry dziękujemy!

Zadbamy o cyfrową transformację Twojego biznesu

Chcesz zabezpieczyć swój biznes przed cyberatakami? A może planujesz cyfrową transformację lub poszukujesz specjalistów IT do projektu? Chętnie pomożemy. Jesteśmy tu dla Ciebie. Porozmawiajmy o profesjonalnych usługach IT dla Twojej firmy.
Skontaktuj się z nami
Darmowy e-book

Wszystko, co musisz wiedzieć
o migracji z SAP ERP na SAP S/4HANA

Nasz zespół ekspertów przygotował dla Ciebie
e-poradnik, dzięki któremu zrobisz to łatwo, bezboleśnie i bez szkody dla bezpieczeństwa
Twojej firmy.

To praktyczna wiedza podana w przystępnym
języku - zupełnie za darmo.
Pobierz darmowego e-booka
Address Information
ul. Tęczowa 3 , 60-275 Poznań
NIP: 5213683072
REGON: 360098885
Visit our Social Media:
Lukardi 2021. All Rights Reserved. 
Made with