Raport ESPI 13/2018 - Informacja w sprawie wyceny Lukardi S.A. i Akquinet Polska Sp. z o.o. przygotowanej w związku z planowanym połączeniem obu spółek.

Reading time: < 1 min.
Tomasz Jurgielewicz

 

Raport bieżący ESPI: 13/2018

Tytuł:

Informacja w sprawie wyceny Lukardi S.A. i Akquinet Polska Sp. z o.o. przygotowanej w związku z planowanym połączeniem obu spółek.

Treść Raportu bieżącego:

Zarząd Lukardi S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od wspólnie wybranego przez strony tj. Lukardi S.A. i Akquinet Polska Sp. z o.o. – Tomasza Włodarczyka - Biegłego Rewidenta nr. Ewidencyjny 12806 - wyceny obu firm, która została przygotowana na potrzeby połączenia tj. celem wykonania uchwały nr 9 NWZ Lukardi S.A. z dnia 24 kwietnia 2018 r. upoważniającej Zarząd do podjęcia czynności mających na celu połączenie ze spółką Akquinet Polska Sp. z o.o. Zgodnie z przedstawioną wyceną wartość spółki Lukardi S.A. wynosi 1 671 000 zł, a wartość spółki Akquinet Polska Sp. z o.o. wynosi 8 408 000 zł. Data na którą oszacowano wartość rynkową spółek to 31.08.2018 r. Wycena została sporządzona metodą porównawczą (rynkową) i metodą zdyskontowanych przepływów pieniężnych. Wyniki wycen będą brane pod uwagę w procesie ustalenia parytetu wymiany akcji i przygotowania przez Zarząd obu spółek planu połączenia. O dalszych krokach, w tym o podpisaniu planu połączenia Emitent będzie informował odrębnymi raportami. Zamiarem Zarządu Emitenta jest doprowadzenie do podpisania planu połączenia w ciągu jednego miesiąca.

Podstawa prawna:

Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Osoby reprezentujące spółkę:

Krzysztof Luty - Prezes Zarządu
Jacek Karnat - Członek Zarządu

Jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy, podziel się nim proszę.
Pozwoli nam to dotrzeć do nowych osób. Z góry dziękujemy!

Zadbamy o cyfrową transformację Twojego biznesu

Chcesz zabezpieczyć swój biznes przed cyberatakami? A może planujesz cyfrową transformację lub poszukujesz specjalistów IT do projektu? Chętnie pomożemy. Jesteśmy tu dla Ciebie. Porozmawiajmy o profesjonalnych usługach IT dla Twojej firmy.
Skontaktuj się z nami
Darmowy e-book

Wszystko, co musisz wiedzieć
o migracji z SAP ERP na SAP S/4HANA

Nasz zespół ekspertów przygotował dla Ciebie
e-poradnik, dzięki któremu zrobisz to łatwo, bezboleśnie i bez szkody dla bezpieczeństwa
Twojej firmy.

To praktyczna wiedza podana w przystępnym
języku - zupełnie za darmo.
Pobierz darmowego e-booka
Address Information
ul. Tęczowa 3 , 60-275 Poznań
NIP: 5213683072
REGON: 360098885
Visit our Social Media:
Lukardi 2021. All Rights Reserved. 
Made with