Raport ESPI 1/2020 - Pierwsze zawiadomienie akcjonariuszy o połączeniu Lukardi S.A. ze spółką Akquinet Polska Sp. z o.o.

Reading time: < 1 min.
Tomasz Jurgielewicz

Raport bieżący ESPI: 1/2020

Tytuł:

Pierwsze zawiadomienie akcjonariuszy o połączeniu Lukardi S.A. ze spółką Akquinet Polska Sp. z o.o.

Treść Raportu bieżącego:

Działając na podstawie art. 504 Kodeksu spółek handlowych (dalej: "k.s.h"), Zarząd Lukardi S.A. (dalej: "Lukardi S.A.") zawiadamia akcjonariuszy o zamiarze połączenia ze spółką Akquinet Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Tęczowej 3. Łączenie nastąpi w sposób przewidziany w art. 492 § 1 pkt. 1 Kodeksu spółek handlowych, przez przeniesienie na Lukardi całego majątku Akquinet w zamian za akcje, które Lukardi S.A. wyda wspólnikom Akquinet. Połączenie nastąpi zgodnie z warunkami planu połączenia, który został opublikowany na stronach internetowych www.lukardi.com oraz www.lukardi.com zgodnie z art. 500 § 21 Kodeksu spółek handlowych.
O podjęciu decyzji o połączenia spółki przejmującej ze spółką przejmowaną, Lukardi S.A. informowała w raporcie bieżącym nr 2/2018 z dnia 28 marca 2018 roku. Plan połączenia Lukardi S.A. ze spółką Akquinet Polska Sp. z o.o. został opublikowany w raporcie bieżącym nr 1/2019 z dnia 29 stycznia 2019 roku.
Akcjonariusze mogą zapoznać się z dokumentami wymienionymi w art. 505 § 1 k.s.h. w terminie od dnia 8 maja 2020 roku do dnia podjęcia uchwały o połączeniu, w biurze Lukardi S.A. ul. Tęczowa 3, 60-275 Poznań, w dni powszednie w godzinach od 10:00 do 15:00.

Podstawa prawna:

Inne uregulowania

Osoby reprezentujące spółkę:

Krzysztof Luty - Prezes Zarządu
Jacek Karnat - Członek Zarządu

Jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy, podziel się nim proszę.
Pozwoli nam to dotrzeć do nowych osób. Z góry dziękujemy!

Zadbamy o cyfrową transformację Twojego biznesu

Chcesz zabezpieczyć swój biznes przed cyberatakami? A może planujesz cyfrową transformację lub poszukujesz specjalistów IT do projektu? Chętnie pomożemy. Jesteśmy tu dla Ciebie. Porozmawiajmy o profesjonalnych usługach IT dla Twojej firmy.
Skontaktuj się z nami
Darmowy e-book

Wszystko, co musisz wiedzieć
o migracji z SAP ERP na SAP S/4HANA

Nasz zespół ekspertów przygotował dla Ciebie
e-poradnik, dzięki któremu zrobisz to łatwo, bezboleśnie i bez szkody dla bezpieczeństwa
Twojej firmy.

To praktyczna wiedza podana w przystępnym
języku - zupełnie za darmo.
Pobierz darmowego e-booka
Address Information
ul. Tęczowa 3 , 60-275 Poznań
NIP: 5213683072
REGON: 360098885
Visit our Social Media:
Lukardi 2021. All Rights Reserved. 
Made with