Raport 6/2022 – Podjęcie działań w zakresie koniecznej korekty raportu kwartalnego Lukardi S.A. za IV kwartał 2021 roku.

Reading time: < 1 min.
Katarzyna

Raport: 6/2022
Tytuł:

Podjęcie działań w zakresie koniecznej korekty raportu kwartalnego Lukardi S.A. za IV kwartał 2021 roku.

Zarząd Lukardi S.A. z siedzibą w Poznaniu (dalej „Emitent”), w nawiązaniu do raportu EBI 5/2022 z dnia 14 lutego 2022 r. zawierającego raport kwartalny Lukardi S.A. za IV kwartał 2021 roku, niniejszym informuje o powzięciu informacji o konieczności dokonania korekty przedmiotowego raportu okresowego.

Konieczność sporządzenia korekty wynika z faktu zidentyfikowania błędów księgowych na poziomie konsolidacji podmiotu zależnego od Emitenta tj. SI-eCommerce Sp. z o.o., której wyniki finansowe zostały niewłaściwie ujęte w ramach Grupy Kapitałowej Lukardi S.A. Wspomniany błąd rachunkowy polega na błędnym wykazaniu wyników finansowych SI-eCommerce Sp. z o.o. w ramach konsolidacji Grupy Kapitałowej Emitenta w ujęciu całego 2021 roku, zamiast od dnia 2 listopada 2021 roku czyli od momentu faktycznego objęcia kontroli przez podmiot dominujący Lukardi S.A. i tym samym włączenia SI-eCommerce Sp. z o.o. w struktury Grupy Kapitałowej Lukardi S.A.

Jednocześnie Zarząd Lukardi S.A. pragnie poinformować, że na poziomie jednostkowym raportu okresowego za IV kwartał 2021 roku nie zidentyfikowano żadnych błędów księgowych. Obecną intencją Zarządu Lukardi S.A. jest zatem niezwłoczne dokonanie korekty przedmiotowego raportu kwartalnego Lukardi S.A. za IV kwartał 2021 roku, w wyżej wskazanym obszarze oraz zaprezentowanie poprawnych, rzetelnych i szczegółowych danych finansowych za ostatni kwartał ubiegłego roku.

Podstawa prawna:

§ 5 ust. 1 pkt 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:

Krzysztof Luty – Prezes Zarządu
Sebastian Herod - Wiceprezes Zarządu

Jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy, podziel się nim proszę.
Pozwoli nam to dotrzeć do nowych osób. Z góry dziękujemy!

Zadbamy o cyfrową transformację Twojego biznesu

Chcesz zabezpieczyć swój biznes przed cyberatakami? A może planujesz cyfrową transformację lub poszukujesz specjalistów IT do projektu? Chętnie pomożemy. Jesteśmy tu dla Ciebie. Porozmawiajmy o profesjonalnych usługach IT dla Twojej firmy.
Skontaktuj się z nami
Darmowy e-book

Wszystko, co musisz wiedzieć
o migracji z SAP ERP na SAP S/4HANA

Nasz zespół ekspertów przygotował dla Ciebie
e-poradnik, dzięki któremu zrobisz to łatwo, bezboleśnie i bez szkody dla bezpieczeństwa
Twojej firmy.

To praktyczna wiedza podana w przystępnym
języku - zupełnie za darmo.
Pobierz darmowego e-booka
Address Information
ul. Tęczowa 3 , 60-275 Poznań
NIP: 5213683072
REGON: 360098885
Visit our Social Media:
Lukardi 2021. All Rights Reserved. 
Made with